• Ottocento

  Farba dekoracyjna imitująca jedwabne i aksamitne tkaniny. Pozwala uzyskać na ścianie powłokę przypominającą jedwabne lub aksamitne tkaniny stosowane w przeszłości jako tapety.

 • Ottocento Bianco

  Ottocento to produkt jedyny w swoim rodzaju dający wysoki efekt dekoracyjny z blaskiem jaki dawały tkaniny w dawnych latach

 • Meteore 8

  Jest masą dekoracyjną, która strukturą i metalicznym blaskiem do złudzenia przypomina powierzchnię kosmicznej skały.

 • Corado Silver

  Corado to znakomita farba dekoracyjna do wnętrz z perłowymi refleksami, która nadaje poświatę mieniącej się ściany

loading...

beton dekoracyjny

Beton dekoracyjny to stylowa okładzina ścienna, do niedawna spotykana wyłącznie w wnętrzach przemysłowych. Dzisiaj aranżuje nasze domy, biura i miejsca użytku publicznego, jako ciekawe urozmaicenie przestrzeni. Dekoracyjny beton architektoniczny we wnętrzu tworzy niepowtarzalny klimat, będąc przy tym wyjątkowo odporny na uszkodzenia mechaniczne, częste mycie oraz wilgoć - można go więc stosować w miejscach takich jak kuchnie, przedpokoje czy łazienki ale również na zewnątrz, jako dekoracyjne elementy elewacyjne. Naturalne składniki i cykl produkcji oraz alkaliczne ph, zapewniają doskonałe odprowadzenie wilgoci ze ścian, a także hamują rozwój grzybów, pleśni i innych mikroorganizmów.

Wykonujemy beton w różnej tonacji kolorystycznej, od jasnych po bardzo ciemne i w wielu efektach o różnym stopniu uziarnienia, grubości struktury i rodzaju powierzchni (gładka, deskowana, stalowy szalunek, bloczki)

Bardzo dużą zaletą betonu jest to, że można go stosować bezpośrednio na tynki cementowo wapienne i tynki maszynowe, bez potrzeby wykonywania gładzi gipsowych i idealnego wygładzenia powierzchni.

Beton dekoracyjny to modny artystyczny efekt stanowiący dekorację nowoczesnych wnętrz, doskonale harmonizującą z metalem, szkłem i surowym drewnem. Polecany jest do dekoracji wnętrz mieszkalnych i użyteczności publicznej.

Trawertyn

Tynk dekoracyjny doskonale odwzorowujący naturalny trawertyn z charakterystycznymi wżerami i ubytkami.

Cadoro Velvet

Pozwala uzyskać efekt atłasowej tkaniny dzięki metalizowanym pigmentom i załamaniom światła

Encanto

Farba dekoracyjna pozwalająca uzyskać mieniące się złotem refleksy, zmieniające się w zależności od intensywności i kąta padania światła.