O nas w kilku słowach

 

Jesteśmy firmą rodzinną prace dekoratorskie wykonujemy od 1997 roku, od samego początku wyróżnia nas niezwykła dbałość o szczegóły i zadowolenie klienta.

Poza tym zapewniamy pomoc w doborze odpowiednich materiałów, które spełnią oczekiwania Państwa i pomogą zaoszczędzić cenny czas.


  


     Zdajemy sobie sprawę, że kolor i efekty dekoracyjne ścian mają wielki wpływ na pierwsze wrażenie zaraz po wejściu do mieszkania. Ściana dekoracyjna może być dobrym sposobem aby odświeżyć środowisko i nadać wnętrzu niepowtarzalnego, szczególnego charakteru.
 
     Jeśli potrzebujesz bądź lubisz zmieniać wystrój, to oprócz różnych technik malarskich proponujemy szeroką paletę produktów i technik dekoracyjnych przeznaczonych na ściany. Niektóre z tych technik z większym lub mniejszym powodzeniem mogą wykonywać amatorzy, niektóre zaś są bardziej złożone, co wymaga zaangażowania ekspertów w celu przeprowadzenia prac w profesjonalny i bezbłędny sposób.
      
     Nie tylko uważamy się za bardzo doświadczonych i profesjonalnych wykonawców, ale nasze umiejętności obejmują również organizację i koordynowanie działań innych ekip współpracujących z nami, to pozwala nam zminimalizować zakłócenia i czas potrzebny do realizacji każdego projektu. 

DLACZEGO MY
  Ponieważ dobrze rozumiemy czego nasi klienci oczekują jeśli chodzi o prace wykończeniowe dlatego:
   - realizujemy zadania w jak najkrótszym czasie, dostosowanym do harmonogramu klienta. 
   - państwa wyposażenie takie jak: meble, wykładziny, drewniane podłogi itp. są zawsze bardzo dobrze chronione przed uszkodzeniami, kurzem i kroplami farb. 
   - wnętrza w trakcie prac zawsze utrzymujemy w porządku i czystości, po zakończeniu prac sprzątamy po sobie. 
- zdajemy sobie sprawę, że farby i tynki dekoracyjne są dość kosztowną inwestycją, dlatego możemy zapewnić, że będą trwałe przez wiele lat.

     Jeśli planujecie Państwo prace dekoratorskie najlepiej zatrudnić profesjonalnego wykonawcę. Ludzie często nie doceniają swego czasu i wysiłku, który należy włożyć w wykonywanie takich prac i dlatego podejmują się ich osobiście. Jako profesjonalni wykonawcy jesteśmy wyposażeni we wszystkie narzędzia, materiały, wiedzę i doświadczenie, które pozwolą Państwu nie tylko oszczędzić czas, ale także wiele stresu i kłopotów.

 

 

Co nas wyróżnia?

Wiedza i doświadczenie

 Najważniejszymi wartościami, które przyświecają naszemu funkcjonowaniu jest wiedza i doświadczenie. Zdobywane przez lata doświadczenie w wykonywaniu prac dekoratorskich to gwarancja, że klient będzie zadowolony, a my dołożymy kolejne dobrze wykonane zlecenie do naszych osiągnięć. Doceniając naszą specjalistyczną wiedzę i dokonania inwestorzy powierzają nam coraz szerszy zakres prac. 

Dbałość o szczegóły 

Nasze prace wykonujemy z bardzo dużą starannością i zaangażowaniem dzięki czemu prezentują się szczególnie pięknie. Do naszych prac wykorzystujemy tylko sprawdzone najwyższej jakości materiały. Detale takie jak listwy przypodłogowe, odcięcia kolorów wykonujemy z dużą precyzją chcemy aby usługa jaką wybrał Klient była wykonana na najwyższym poziomie. 

Bezpieczeństwo

Nasze prace wykonujemy przy użyciu bezpiecznych sprawdzonych produktów - nie stosujemy syntetycznych uczulających materiałów. Poza tym dbamy o wyposażenie mieszkania chroniąc je przed uszkodzeniami, kurzem i kroplami farb. Utrzymujemy na bieżąco ład i porządek, a po zakończeniu prac sprzątamy po sobie.

Nasze statystyki

20

LAT DOŚWIADCZENIA NA RYNKU

100

PROCENT ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

30

RÓŻNYCH TECHNIK DEKORATORSKICH

10000

METRÓW WYKONANEJ POWIERZCHNI

Dodaj mnie do kontaktów

DARIUSZ KACPRZUK

Dodaj mnie do kontaktów

KAMIL KACPRZUK